Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bakanlığı

 

 

 

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adresimiz: Yeni Batı Mah.2367.sokak No:4  Batıkent Yenimahalle/ANKARA

Telefon:(312) 587 20 00

Fax:(312) 587 37 75

E-Mail:yenimahalledevleth@gmail.com

 

 

YENİMAHALLE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
Santral Dahili Telefon Rehberi
            *Semt Poliklinik Tel : 587 23 75*          *Gimat Poliklinik Tel: 387 00 62* 
 
BATIKENT SEMT POLİKLİNİĞİ
               
    Çocuk Polikliniği 2377 Genel Cerrahi Polikliniği 2388 Göğüs Polikliniği 2378
    Ahmet KARSLIOĞLU Sait TURANLI Ali Nihat TOKGÖNÜL
Hasta Kayıt 2386       2388 Dahiliye Polikliniği 2380 K.B.B. Polikliniği 2389 Nöroloji Polikliniği 2381
Bekir ÖZKAN Dönüşümlü Dönüşümlü
    Fizik Tedavi Polikliniği 2379 Kadın Doğum Polikliniği 2390 Göz Polikliniği 2392
    Dönüşümlü Dönüşümlü -
      2382      2383       2384 Cildiye Polikliniği 2391 Kalp Damar Polikliniği 2393
    Diş Polikliniği   Bahadır ŞENLİK Kemal NAZLIEL
             
               
               
               
               
    MR.   Hasta Kayıt 2599 Acil Hasta Kayıt 2508
    MR. Sekreterliği 2593 ENFEKSİYON      
        Semiha SOLAK 2560    
        Sevinç DURAL 2559    
    ULTRASON - DOBLER   Funda GÖZÜPEK -    
    Kayıt Sekreterliği 2369 Belgin COŞKUN -    
    2370 Şahenis Deniz ATAKENT 2499    
        CİLDİYE      
        Özlem AKMAZ 2018    
        Pelin KASIM DÜZGÜN 2026    
        Emine SÜMEYYE ÜNAL 2033    
        Ayça UĞURLU 2031    
        Cildiye Müdahale Odası 2358    
    MAMOGRAFİ - TOMOGRAFİ          
    Kayıt Sekreterliği 2485 GASTROLOJİ      
        Hasta Kayıt 2515    
        Endoskopi - Kolonoskopi Sekr. 2198    
        Hemşire Odası 2051    
    RÖNTGEN   Şirin AYTAÇ 2111    
  Kayıt Sekreterliği 2523 Semih SEZER 2557    
      Meral SÖZEN -    
    Endoskopi İşlem Odası 2145    
        TIBBİ SARF VE ECZANE      
             
             
             
             
             
    FİZYOTERAPİ          
    Kayıt Sekreteri 2594        
               
               
               
 
E POLİKLİNİĞİ   İÇ HASTALIKLARI ve BRANŞ   D POLİKLİNİNİĞİ   GÜVENLİK  
 
Hasta Kayıt 2094 Hasta Kayıt 2543 Hasta Kayıt 2095    
ÇOCUK HASTALIKLARI   DAHİLİYE   ORTODEPİ      
Nilgün VATANDAŞ 2010 Zeynep ÖZTÜRK 2539 Tamer SAZAK 2030    
Esra BAĞLAN 2011 Yusuf KALKIŞIM 2540 Soner SAĞIROĞLU 2032    
Alperen AYDIN 2004 Hicran ANIK 2541 Mehmet Orçun AKKURT 2038    
Zekiye BAYDAR 2023 Yeter MAHMUTOĞLU 2544 Halil DOĞRUEL 2044    
Sıdıka Elif BALLI 2022 İrfan KARAHAN 2582 Mustafa AKKAYA -    
Hatice DEMİR 2024 Perihan PERKİN 2596 Sefa GÜRSOY - Bilgi İşlem Sorumlusu 2632
Seçil SEYİTOĞLU 2012 Özlem Yelda BARAK 2355 Vedat BİÇİCİ - Bilgi İşlem Şefi 2692
İbrahim ŞİLFELER - Denil KUL - Alçı muayene odası 2029    
Ayşegül ŞAHİNER - Özgür KARA -        
Çocuk Kan Alma Odası 2009 Emel ZEYBEK - GÖĞÜS CERRAHİSİ  
Çocuk Rapor Odası 2074 Dilek TEZCAN - Elif DUMAN 2141 Danışma 2647
ÇOCUK CERRAHİ   Mahmut ACAR - NÖROLOJİ   Danışma 2648
İsmail Hakkı GÖL 2131 Dahiliye Rapor 2590 Zehra UZUN 2048    
Gizem İNAL ASLAN 2131 ENDOKRİNOLOJİ   Medine Nil SÜRSAL 2006    
ÇOCUK NOROLOJİ   Şahin DOĞANAY 2591 Fügen ÇETİNKAYA 2017  
Ayşegül Neşe ÇITAKGÜL 2013 Mina Güfem KAYA 2549 Ayşegül ÇAKIR 2005    
ÇOCUK NEFROLOJİ   Endokrinoloji Müdahale Odası 2592 Emine Banu BULDU -    
Sare Gülfem ÖZLÜ 2014 ROMATOLOJİ   EMG 2003    
ÇOCUK ALERJİ   Levent KILIÇ 2028 EEG Odası 2025    
Hacer İlbilge ERTOY KARAGÖL 2007 NEFROLOJİ   FİZİK TEDAVİ      
ÇOCUK ONKOLOJİ   Feyza BORA 2045 Funda UYSAL 2035    
Sonay İNCESOY  ÖZDEMİR 2015 Ayşegül ÖZTEMEL - Fatma Sibel SAĞLAM 2021    
ÇOCUK ENDOKRİNOLOJİ   HEMATOLOJİ   Ayşegül BALTACI 2140    
Derya TEPE 2016 Güldane CENGİZ SEVAL 2598 Özlem KILIÇ -    
Özge YÜCE 2016 ANESTEZİ   Gülnur YILDIRIM -    
ÇOCUK KARDİYOLOJİ     2545 Gülümser AYDIN 2289    
  2133 DİYETİSYEN   BEYİN CERRAHİ      
      2114 Özgür ÖCAL 2040    
        Yahya GÜVENÇ 2047    
        Emrah ÇELTİKCİ -    
        İbrahim EKİCİ -    
               
 
ZEMİN KAT  TEL ZEMİN KAT  TEL ZEMİN KAT  TEL    
ÇUCUK ERGEN PSİKİYATRİ POLİKLİNİĞİ Çocuk İzlem Merkezi      
64
Çocuk Psikiyatri Hasta Kayıt Sekret. 2055 Çocuk Psikiyatri Servis Desk 2059 ÇİM Hasta Kayıt 2070    
2060            
               
           
               
           
               
               
               
               
               
               
 
 1. KAT   TEL  1. KAT   TEL  1. KAT   TEL  1. KAT TEL
A POLİKLİNİĞİ   C POLİKLİNİĞİ   B POLİKLİNİĞİ      
 
Hasta Kayıt 2100 Hasta Kayıt 2132 Hasta Kayıt 2116    
ÜROLOJİ   PSİKİYATRİ   K.B.B      
Ali KARAKOÇ 2102 Fatma KUŞÇU 2135 Mahmut Huntürk ATİLLA 2127    
Taner CEYLAN 2655 Senem AKYAZI - Sinan Şefik KÜRKÇÜOĞLU 2126    
Osman GÜL 2103 Esra SOYDAŞ - Sibel BAŞTİMUR 2124    
Abdulkadir PEKTAŞ - Serdar BULUT 2136 Talih ÖZDAŞ 2121    
Osman Murat İPEK - Psikolog Odası 1 2046 Gülin Gökçen KESİCİ -    
Üroloji Müdahale Odası 2104 Psikolog Odası 2 2008 Selda KAYTEZ -    
KADIN DOĞUM   GÖĞÜS HASTALIKLARI   Mustafa VARLIK -    
Kadın Doğum Polikliniği 1 2108 Ebru TANSEL 2120 Aydın KOÇ -    
Mehmet Zeki AKINCI Didem KATAR 2138 Muhsin Noyan KESKİN -    
Tülay ÖZKILIÇ Songül BİNAY 2137 Stroskopi 2123    
Ülker GÜMÜŞ Hasan SÜNER 2360 GÖZ HASTALIKLARI      
Kadın Doğum Polikliniği 2 2107 Ebru ÜNSAL 2421 Metin AKPINAR 2119    
Özgül Özgan ÇELİKEL SFT Odası 2146 Zeynep ÖZDEMİR 2128    
İrem Eda GÖKDEMİR KARDİYOLOJİ   Özkan ERGÜR 2129    
  Muhammed AYDIN  2142 Gaye DEMİRÇELİK ONUR 2098    
Kadın Doğum Polikliniği 4 2110 Hafize CORUT GÜZEL - Murat AYAN 2148    
Ayşegül YILMAZKOL Cem KÖZ 2027 Osman Onur BAŞTİMUR -    
Fatma Ceylan İLHAN Ali GÖKAN ÖZYILDIZ 2151 Esra TANRIVERDİ -    
  Caner TÜRKOĞLU 2359 Semiha HAS -    
Kadın Doğum Polikliniği 3 2109 Hatice TOLUNAY - Pınar NALÇACIOĞLU -    
Hatice KARABAY Senem HASIRCI - Yudum Deren TİFTİKCİOĞLU -    
Senem Mine KESKİN Efor - Holter Çekim Odası 2034 Göz Ölçüm Odası 2130    
NST 2106 Poliklinikler Sorumlusu 1058 Görme Alanı Ölçümü 2118    
Kadın Doğum Müdahale Odası 2105 Genel Birim Sorumlusu 2147 Göz Ultrason Odası 2117    
GENEL CERRAHİ     2144 KALP DAMAR CERRAHİSİ      
Ahmet ALYANAK 2112     Hasan Fahri KAPISIZ  2125    
Ahmet ÇALIŞKAN 2155     Aydın KARAKUZU 2125    
Yavuz KILIÇ 2113     SPOR HEKİMLİĞİ      
Saadet AKTURAN 2139     Aydın BALLI 2357    
Özgür KAYA -            
Hüseyin Güven GÖRKEM -            
Aybala AĞAÇAY -            
Mikail POLAT -            
Alp YILDIZ -            
Arif Hakan DEMİREL 2272            
Hüseyin GÖBÜT -            
Genel Cerrahi Müdahale Odası 2150            
PLASTİK CERRAHİ              
Ali Mübin ARAL 2143            
Tugba Hilal KARADAĞ 2143            
Senem Özge TURAÇLI 2143