Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bakanlığı
Sağlık Çalışanları Katılım Listesi

2015 YILI ZORUNLU HİZMET İÇİ EĞİTİM KATILIM LİSTESİ (SAĞLIK PERSONELİ)

10/04/2015 CUMA

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

GÜLTEN

KIYAK

BAŞHEKİM

BAŞHEKİM          

10.04.2015

2

TOLGA

TOLUNAY

UZMAN DOKTOR

BAŞHEKİM YARD.

3

FADİME

YÜKSEL

UZMAN DOKTOR

BAŞHEKİM YARD.

4

SERAP

GÖKTEPE

HASTA HİZMETLERİ VE SAĞLIK OTELCİLİĞİ MÜDÜRÜ

HASTA HİZMETLERİ VE SAĞLIK OTELCİLİĞİ MÜDÜRÜ

5

ŞENGÜL

MERCAN

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜR YARDIMCISI

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜR YARDIMCISI

6

AYNUR

YAZICI SORUCUOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

7

ALİ

DEMİR

UZMAN DOKTOR

ACİL TIP UZMANI

8

CEM

AKMAN

UZMAN DOKTOR

ACİL TIP UZMANI

9

MELTEM

SÜRGİT

UZMAN DOKTOR

ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI

10

DİLBER

KUMRAL

UZMAN DOKTOR

ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI

11

YAŞAR

ÖZTÜRK

UZMAN DOKTOR

BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ

12

CENK FIRAT

UNCUGİL

UZMAN DOKTOR

BİYOKİMYA UZMANI

13

İSMAİL HAKKI

GÖL

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI

14

NURAY

BAŞOĞLU

PSİKOLOG

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

15

ESRA

ÇÖP

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK RUH SAĞLIĞI UZMANI

16

ESRA

BAĞLAN

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

17

PELİN

KASIM

UZMAN DOKTOR

DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI UZMANI

18

SEYRAN

KARLITEPE

DİYETİSYEN

DİYETİSYEN

19

ÜLKER

TEKİN

DOKTOR

DOKTOR

20

ARİF VEDAT

MERCAN

ECZACI

ECZACI

21

SEVİNÇ

DURAL

UZMAN DOKTOR

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

22

ÖZLEM

KILIÇ

UZMAN DOKTOR

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI

23

AHMET

ALYANAK

UZMAN DOKTOR

GENEL CERRAHİ UZMANI

24

MİKAİL

POLAT

UZMAN DOKTOR

GENEL CERRAHİ UZMANI

25

DİDEM

KATAR

UZMAN DOKTOR

GÖĞÜS HASTALIKLARI VE TBC

26

METİN

AKPINAR

UZMAN DOKTOR

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

27

BEKİR

ÖZKAN

UZMAN DOKTOR

İÇ HASTALIKLARI

28

SEYİT MURAT

BAYRAM

UZMAN DOKTOR

İÇ HASTALIKLARI

29

FATMA CEYLAN

İLHAN

UZMAN DOKTOR

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI

30

MAHMUT HUNTÜRK

ATİLLA

UZMAN DOKTOR

KBB UZMANI

31

FATİH

OCAK

UZMAN DOKTOR

MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK UZMANI

32

AYŞEGÜL

ÇAKIR

UZMAN DOKTOR

NÖROLOJİ UZMANI

33

GÜLÜŞAN

ERGÜL

UZMAN DOKTOR

PATOLOJİ UZMANI

34

FERHAN KEMAL 

KAYA

UZMAN DOKTOR

RADYOLOJİ UZMANI

 

35

AYDIN

BALCI

UZMAN DOKTOR

SPOR HEKİMİ UZMANI

10.04.2015

36

TANER

CEYLAN

UZMAN DOKTOR

ÜROLOJİ UZMANI

37

ÖZGE

KIYAKOĞLU

PSİKOLOG

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

38

HACER İLBİLGE

ERTOY KARAGÖL

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK ALLERJİ VE İMMÜNOLOJİ UZMANI

39

GÜLÜMSER

AYDIN

UZMAN DOKTOR

FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON (PROF.DR)

40

BELGİN

BULUT

HEMŞİRE

GÖZETMEN

41

YASEMİN

ALTUN

HEMŞİRE

ACİL

42

SEVİL

KÖROĞLU

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

43

CANAN

POLAT

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

44

LATİF

BULUT

SAĞLIK MEMURU (TOPLUM SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

ACİL SERVİS SORUMLUSU

45

SEVDA

ESERDİ

HEMŞİRE

AMELİYATHANE

46

NELÇİN

ARAS

HEMŞRİE

AMELİYATHANE

47

İLKNUR

YALÇIN

HEMŞİRE

AMELİYATHANE SORUMLUSU

48

MERAL

YÜCEER

HEMŞİRE (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

ANESTEZİ TEKNİSYENİ

49

SEBAHAT

KOÇ

HEMŞİRE

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

50

SEMRA

İŞBİLİR

HEMŞİRE

ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATR BİRİM SORUMLUSU

51

SERPİL

YÜCESOY

HEMŞİRE

ÇOCUK-ÇOCUK CERRAHİ

52

NAHİDE

ÇELİK

HEMŞİRE

DAHİLİYE-GASTROENTOROLOJİ

53

GÜLAY

COŞGUN

SAĞLIK MEMURU (DİŞ TEKNİSYENİ)

DİŞ TEKNİSYENİ

54

CENNET

ELİBOL

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

DOĞUMHANE

55

MELİKE

ÖZENÇ

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

POLİKLİNİK SORUMLUSU

56

ZEYNEP

SAPMAZ

EBE

ENFEKSİYON-CİLDİYE-PSİKİYATRİ

57

YASEMİN

ÇOLAKKADIOĞLU

HEMŞİRE

ENFEKSİYON-CİLDİYE-PSİKİYATRİ

58

DERYA

YEŞİL AKSOY

HEMŞİRE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

59

HALİME

DÜLGER

FİZYOTERAPİST

FİZYOTERAPİST

60

ŞÜKRAN

CİHAN

HEMŞİRE

GENEL CERRAHİ-GÖĞÜS CERRAHİ

61

CEVRİYE

KÖPELİ

HEMŞİRE

GENEL CERRAHİ-GÖĞÜS CERRAHİ-KALP DAMAR SORUMLUSU

62

HATİCE

DEMİRKIRAN

SAĞLIK TEKNİSYENİ (LABORANT)

GENEL LABORATUAR

63

ÖZEN

GÜRLEK

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

GENEL LABORATUAR

64

MERYEM

KARACA

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

GENEL LABORATUAR

65

MUSTAFA

TOPAL

BİYOLOG

GENEL LABORATUAR

66

DİLEK

KARABACAK

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

67

NESLİHAN

DENİZ

HEMŞİRE

HEMŞİRE

68

SEMRA

ÇETİN GEVREK

HEMŞİRE

ENFEKSİYON

69

FATMA

SEVEN

TIBBİ TEKNOLOG

İSTATİSTİK BİRİMİ

 

 

70

GÜLŞEN

GÜNEŞLİGÜN

EBE

KADIN DOĞUM-FTR

10.04.2015

71

NİHAL

ÇELİK

HEMŞİRE

KBB-ÜROLOJİ SORUMLUSU

72

NESRİN

YILDIZ AVAN

HEMŞİRE

KLİNİK KODLAMA

73

ZEYNEP SULTAN

ÖZTÜRK

LABORANT

LABORANT

74

GÖNÜL

BEKTAŞ

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

LABORATUAR MALZEME DEPOSU

75

SELİME

KAYABAŞI

HEMŞİRE

ORTOPEDİ-GÖZ

76

CANDAN

AKIN

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

PATOLOJİ LABORATUARI

77

MEHMET

ALTINTAŞ

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

78

İZZET

ESKİLİ

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

79

MEHMET SIDDIK

AKIN

SAĞLIK MEMURU (ÇEVRE SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ÇEVRE SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

80

HÜROL

KIZILKUŞ

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

81

HALİT

GÜNEY

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

82

AYŞE

ÇAMUR

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

83

FATMA

UÇAR

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

84

AYFER

GÜLBEYAZ

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

85

AYLA

KASAP

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

86

SADİ

AKGÜN

SAĞLIK TEKNİKERİ (LABORATUAR)

SAĞLIK TEKNİKERİ (LABORATUAR)

87

HÜLYA

YAVUZ

SAĞLIK TEKNİKERİ (ODYOMETRİ)(DSS)

SAĞLIK TEKNİKERİ (ODYOMETRİ)(DSS)

88

AYŞE

KARAAĞAÇ

SAĞLIK TEKNİSYENİ (RÖNTGEN)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

89

ALİ

YALÇIN

SAĞLIK MEMURU (TOPLUM SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

SATINALMA

90

NURDAGÜL

ETLİK

HEMŞİRE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

91

SİBEL

KARABAY

HEMŞİRE

YENİDOĞAN SORUMLUSU

92

SAKİNE

GÜNDOĞDU

HEŞİRE

YOĞUN BAKIM

93

ÇİĞDEM

YURDAKUL

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

94

ÖZGÜR

PAMUK

HEMŞİRE

ACİL

95

ESMA

GÜNGÖR

4B SAĞLIK MEMURU (ACİL TIP TEKNİSYENİ)

ACİL

96

EMİNE

CAYRAT

SOSYAL ÇALIŞMACI

ÇOCUK İZLEM MERKEZİ

97

FATİH

ÖCAL

SAĞLIK MEMURU (ÇEVRE SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

MUTEMETLİK

98  ÖZGÜR  KARA UZMAN DOKTOR GENEL CERRAHİ UZMANI 

 

13/04/2015 PAZARTESİ

 

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

MUSTAFA 

KARAKUŞ

UZMAN DOKTOR

ACİL TIP UZMANI

13.04.2015

2

ALEV

AKDIKAN

UZMAN DOKTOR

ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI

3

YEŞİM

SARIOĞLU

UZMAN DOKTOR

BİYOKİMYA UZMANI

4

GİZEM

İNAL ASLAN

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI

5

HANİFE

MUCİ

PSİKOLOG

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

6

MEHMET EMRE

ARI

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK KARDİYOLOJİ UZMANI

7

FATMA

EREN

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK RUH SAĞLIĞI UZMANI

8

GÜLSÜN

SU ACAR

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

9

AYÇA

UĞURLU

UZMAN DOKTOR

DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI UZMANI

10

HAMİDE

GÜRLER

DİYETİSYEN

DİYETİSYEN

11

ZEHRA

ERYAVUZ

DOKTOR

DOKTOR

12

RÜYAM

ALOĞLU LİKOĞLU

DOKTOR

DOKTOR

13

NAZLI İMGE

CEYLAN

ECZACI

ECZANE

14

SEMİHA

GRESSİE

UZMAN DOKTOR

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

15

AYŞEGÜL

BALTACI

UZMAN DOKTOR

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI

16

YAVUZ

KILIÇ

UZMAN DOKTOR

GENEL CERRAHİ UZMANI

17

HÜSEYİN GÜVEN

GÖRKEM

UZMAN DOKTOR

GENEL CERRAHİ UZMANI

18

HASAN

SÜNER

UZMAN DOKTOR

GÖĞÜS HASTALIKLARI VE TBC

19

ZEYNEP

ÖZDEMİR

UZMAN DOKTOR

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

20

HİCRAN

ANIK

UZMAN DOKTOR

İÇ HASTALIKLARI

21

OSMAN

İNAN

UZMAN DOKTOR

İÇ HASTALIKLARI

22

MEHMET ZEKİ

AKINCI

UZMAN DOKTOR

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI

23

SİBEL

BAŞTİMUR

UZMAN DOKTOR

KBB UZMANI

24

TÜLAY

GÜMÜŞ

UZMAN DOKTOR

MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK UZMANI

25

MEDİNE NİL

SÜRSAL

UZMAN DOKTOR

NÖROLOJİ UZMANI

26

ÖZLEM

BOZKURT

UZMAN DOKTOR

PATOLOJİ UZMANI

27

NECİP

AKSOY

PSİKOLOG

PSİKOLOG

28

DİLNUR

NURDUN

UZMAN DOKTOR

RADYOLOJİ UZMANI

29

FATMA 

KUŞÇU

UZMAN DOKTOR

RUH SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

30

İLKER

DURMUŞ

PSİKOLOG

TOPLUM RUH SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

31

HÜLYA

ÖZDEMİR

PSİKOLOG

TRSM+HASTANE POLİKLİNİĞİ

32

MEHMET FATİH

YILDIZ

UZMAN DOKTOR

ÜROLOJİ UZMANI

33

FİLİZ

BOLAT

PSİKOLOG

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

34

GÖZDE BAHAR

KARS

PSİKOLOG

ÇOCUK İZLEM MERKEZİ

 

 

35

SARE GÜLFEM

ÖZLÜ

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK NEFROLOJİ  HAST.UZMANI (YRD.DOÇ.DR.)

13.04.2015

36

AYBALA

AĞAÇ AY

UZMAN DOKTOR

GENEL CERRAHİ UZMANI

37

SEYFULLAH OKAY

ARSLAN

UZMAN DOKTOR

TIBBİ FARMAKOLOJİ (PROF.DR)

38

MEHMET

AKÇA

SAĞLIK MEMURU (TOPLUM SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

ACİL

39

KERİME

DEMİRKILIÇ

HEMŞİRE

ACİL

40

ÇETİN

ALADAĞ

SAĞLIK MEMURU (TOPLUM SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

ACİL

41

LEYLA

ATASUN

SAĞLIK MEMURU (ATT) (DSS)

ACİL

42

GÜLNUR

YILMAZ

SAĞLIK MEMURU (İLK VE ACİL YARDIM)

ACİL

43

SEVTAP

ÖZDEMİR

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

44

ÖZLEM

TEKİN

SAĞLIK MEMURU (İLK VE ACİL YARDIM)

ACİL

45

ÜLKÜ

AYDOĞAN

HEMŞİRE

AMELİYATHANE

46

GÖNÜL

TURGUT

HEMŞİRE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

47

SUZAN

GÖKÇE

HEMŞİRE

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

48

NİLAY

TEYMUR

ÇOCUK GELİŞİM

ÇOCUK GELİŞİMCİSİ

49

NURDAN

TOZLUKLU

HEMŞİRE

ÇOCUK-ÇOCUK CERRAHİ

50

EDA

GÜR

HEMŞİRE

ÇOCUK-ÇOCUK CERRAHİ

51

DERYA

AYDEMİR

HEMŞİRE

DAHİLİYE-GASTROENTOROLOJİ

52

AYŞE

BİLGİN

EBE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

53

HİLAL

KORKMAZ

HEMŞİRE (DSS)

GÖĞÜS HASTALIKLARI VE TBC

54

FATMA

YALÇIN ÇÖL

EBE

DOĞUMHANE

55

TUĞBA

DEDE

EBE

DOĞUMHANE

56

FUNDA

MORSÜMBÜL

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

EBE

57

AHMET

VURGUN

SAĞLIK MEMURU (TIBBI SEKRETER)

EĞİTİM BİRİMİ SORUMLUSU

58

ZEHNUR

ÇINAR

HEMŞİRE

ENFEKSİYON-CİLDİYE-PSİKİYATRİ

59

RAHİME

KÜÇÜK

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

60

SEHER

ALTIN ACIGÖZ

HEMŞİRE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

61

BEKİR

ÖZER

FİZYOTERAPİST

FİZYOTERAPİST

62

KEVSER

SERT

HEMŞİRE

GENEL CERRAHİ-GÖĞÜS CERRAHİ

63

GÜLAY

KARAHAN

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

GENEL LABORATUAR

64

DERYA

ÖZDOĞAN

LABORANT

GENEL LABORATUAR

65

NASİBE

ÇETİN

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

GENEL LABORATUAR

66

HATİCE

HAKYEMEZOĞLU

HEMŞİRE

GİMAT SEMT POLİKLİNİĞİ

67

FATMA 

KAHRAMAN

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

68

FERDANE

KORKUT

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

69

DERYA

TİRYAKİ

HEMŞİRE

ÇOCUK-ÇOCUK CERRAHİ

 

 

70

ALPER

ŞAHİN

SAĞLIK MEMURU (TOPLUM SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

GÖZETMEN HEMŞİRE

13.04.2015

71

AYŞE

BALTUTAN (DANLI)

HEMŞİRE

HEMŞİRE

72

SERPİL

ALTUNEL

HEMŞİRE (DSS)

YENİDOĞAN

73

SELMA

ÇELİK

HEMŞİRE (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

HEMŞİRE (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

74

ÇİLER

KUZUKIRAN

TIBBİ TEKNOLOG

İSTATİSTİK BİRİM SORUMLUSU

75

NİMETULLAH

ÇETİNKAYA

EBE

KADIN DOĞUM-FTR

76

NERİMAN

ÜNAL

HEMŞİRE (DSS)

KADIN DOĞUM-FTR

77

BETÜL

BÜYÜKTORUN

HEMŞİRE

KALİTE BİRİM SORUMLUSU

78

HASİBE

PİLAVLI

HEMŞİRE

KBB-ÜROLOJİ

79

KADİRİYE

DİKMEN

SAĞLIK MEMURU (TIBBİ SEKRETER) (DSS)

MUTEMETLİK

80

NİMET

ÖZDEMİR

HEMŞİRE

ORTOPEDİ-GÖZ

81

MELTEM

AKPINAR

HEMŞİRE

ORTOPEDİ-GÖZ

82

ADİLE

KALIN

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

TOPLU KAN

83

FATMA 

KILIÇKAYA

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

PATOLOJİ LABORATUARI

84

ÇİĞDEM

SARI

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ-RADYOLOJİ

85

DURSUN

ÇELİK

LABORANT

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BİRİM SORUMLUSU

86

HÜSEYİN

DUMANLI

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

87

GÜLAY

YAMAN

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

88

ESRA

BOZKURT

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)(DSS)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

89

SERPİL

GÜNGÖR

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

90

EMEL

DURNA

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

91

ERDEM

ÇAKIN

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

92

BETÜL

KARAKAYA

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

93

GÜLÜZAR

ESMER

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

94

YASEMİN

BAHRİBALABAN

SAĞLIK TEKNİKERİ (ODYOMETRİ)

SAĞLIK TEKNİKERİ (ODYOMETRİ)

95

DEMET

ÇELEBİ

SAĞLIK TEKNİSYENİ (RÖNTGEN)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

96

SİBEL

KABAKCI

HEMŞİRE

YENİDOĞAN

97

SEVİM

GÜDÜK

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

98

NUR SEVİM

GERÇEKCİOĞLU

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

13.04.2015

99

ŞULE

ÇETİN

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

100

ERBİL

BİZİMYER

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

101

ENİSE

AKEL

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

102

RABİA

ÇIRAK

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

103

YILDIZ

ATASAYAR

SAĞLIK MEMURU (TIBBİ SEKRETER) (DSS)

YOĞUN BAKIM

104

DERYA

AKARSU

EBE

YOĞUN BAKIM

105

EFRUZE

ALŞAHAN

ÇOCUK GELİŞİM

ÇOCUK GELİŞİMCİSİ

106

NEŞE

ÇALIŞKAN

SOSYAL ÇALIŞMACI

ÇOCUK İZLEM MERKEZİ

107

MUSTAFA

ŞEN

TIBBİ TEKNOLOG

MUTEMETLİK

14.04.2015 SALI

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

AHMETALİ

SEZER

UZMAN DOKTOR

ACİL TIP UZMANI

14.04.2015  SALI

2

FATMA 

GEZER

UZMAN DOKTOR

ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI

3

NURKAN

AKSOY

UZMAN DOKTOR

BİYOKİMYA UZMANI

4

HATİCE

DEMİR

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

5

SIDIKA ELİF

BALLI

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

6

ÖZLEM

AKMAZ

UZMAN DOKTOR

DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLARI UZMANI

7

MEHMET

TÜRKEL

DİŞ TABİBİ

DİŞ TABİBİ

8

GÜLEYMA

KILIÇ

DİYETİSYEN

DİYETİSYEN

9

SELMA

SARAÇOĞLU

DOKTOR

DOKTOR

10

KADRİYE

ATİLA

ECZACI

ECZANE

11

SAADET

AKTURAN

UZMAN DOKTOR

GENEL CERRAHİ UZMANI

12

ELİF

DUMAN

UZMAN DOKTOR

GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI

13

ÖZKAN

ERGÜR

UZMAN DOKTOR

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

14

YETER

MAHMUTOĞLU

UZMAN DOKTOR

İÇ HASTALIKLARI

15

ÖZLEM YELDA

BARAK SERKANT

UZMAN DOKTOR

İÇ HASTALIKLARI

16

OSMAN

KÖSE

UZMAN DOKTOR

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI

17

ALİ GÖKHAN

ÖZYILDIZ

UZMAN DOKTOR

KARDİYOLOJİ UZMANI

18

ŞEFİK SİNAN

KÜRKÇÜOĞLU

UZMAN DOKTOR

KBB UZMANI

19

KAMER

KOLDAŞ

UZMAN DOKTOR

MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK UZMANI

20

FÜGEN

SÖNMEZ

UZMAN DOKTOR

NÖROLOJİ UZMANI

21

MEHMET ORÇUN

AKKURT

UZMAN DOKTOR

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI

22

ATİYE

TEMİZ

UZMAN DOKTOR

PATOLOJİ UZMANI

23

AYŞE

BUHURCİ

PSİKOLOG

PSİKOLOG

24

GÜLSÜM

KILIÇKAP

UZMAN DOKTOR

RADYOLOJİ UZMANI

25

ESRA

SOYDAŞ

UZMAN DOKTOR

RUH SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

26

YÜCEL

KARAKAŞ

PSİKOLOG

TRSM+HASTANE POLİKLİNİĞİ

27

ALİ

KARAKOÇ

UZMAN DOKTOR

ÜROLOJİ UZMANI

28

GÜLNUR

YILDIRIM KALABALIK

UZMAN DOKTOR

FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON

29

ESRA

KÜÇÜKER TANRIVERDİ

UZMAN DOKTOR

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

30

ALPASLAN

ALTUNOĞLU

UZMAN DOKTOR

NEFROLOJİ UZMANI

31

AYŞEGÜL NEŞE

ÇITAK KURT

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK NÖROLOJİ (DOÇ.DR)

32

ARİF HAKAN

DEMİREL

UZMAN DOKTOR

GENEL CERRAHİ UZMANI (DOÇ.DR.)

33

HALİL

KARA

UZMAN DOKTOR

TIBBİ FARMAKOLOJİ (YRD.DOÇ.DR)

34

NURCAN

AKÇA

HEMŞİRE

ACİL

 

 

35

GÜVEN

RAŞİTOĞLU

SAĞLIK MEMURU (TOPLUM SAĞLIĞI TEKNİSYENİ)

ACİL

14.04.2015  SALI

36

NEVİN

ÖZSÜLLÜ

EBE

ACİL

37

ZEYNEP 

YILMAZ

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

ACİL

38

FATOŞ 

DEMİR

HEMŞİRE

ACİL

39

GÖZDE

YALÇIN

HEMŞİRE

AMELİYATHANE

40

ESRA

ÇAMURCUOĞLU

HEMŞİRE

AMELİYATHANE

41

HATİCE

ÇETİNTAŞ

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

AMELİYATHANE

42

HAVVA

ÇEKİÇ

HEMŞİRE

BATIKENT SEMT POLİKLİNİĞİ

43

KEVSER

DİNÇER

HEMŞİRE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

44

FADİME

MEMİŞ

HEMŞİRE (DSS)

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

45

ESRA

BAYKAL

ÇOCUK GELİŞİM

ÇOCUK GELİŞİMCİSİ

46

EMEL

BAŞAK

HEMŞİRE

ÇOCUK-ÇOCUK CERRAHİ

47

FATMA 

KALAYCI

EBE

ÇOCUK-ÇOCUK CERRAHİ

48

NURAY

ÇİFTCİ

HEMŞİRE

DAHİLİYE-GASTROENTOROLOJİ

49

AYŞE

UYSAL

HEMŞİRE

DAHİLİYE-GASTROENTOROLOJİ

50

HİLAL

YELKEN

EBE

DOĞUMHANE

51

ESME

ŞİMŞEK

EBE

DOĞUMHANE

52

GÖKŞEN

PINAR

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

53

FADİME

ÇAĞLAYAN

HEMŞİRE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

54

SÜMEYRA

GEVREK

EBE

ENFEKSİYON HEMŞİRELİĞİ

55

İLKNUR 

ÜNER

HEMŞİRE

ENFEKSİYON-CİLDİYE-PSİKİYATRİ

56

SEVGİ

KARABULUT

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

57

FATMA 

ÖZDEMİR

FİZYOTERAPİST

FİZYOTERAPİST

58

ELİF

BAYRAKCI

HEMŞİRE

GENEL CERRAHİ-GÖĞÜS CERRAHİ

59

CUMA

MERT

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

GENEL LABORATUAR

60

PINAR

TOKGÖZ

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

61

ÖZLEM

UZUNER

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

62

MERVE

SAĞDIÇ

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

63

NERGİZ

KIREKER

HEMŞİRE

GÖĞÜS HASTALIKLARI-NÖROLOJİ-KARDİYOLOJİ

64

ZATİME

BAYRAKTAROĞLU

HEMŞİRE (DSS)

HEMŞİRE

65

SİBEL

BOZKURT

HEMŞİRE

ORTOPEDİ-GÖZ

66

BURCU

ALPASLAN

HEMŞİRE (DSS)

YENİDOĞAN

67

NURCAN

ESEN

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

ACİL

68

YASEMİN

BARDAKCI

HEMŞİRE

KADIN DOĞUM-FTR

69

BANU

YAŞA

SAĞLIK TEKNİKERİ (RÖNTGEN)

KALİTE BİRİMİ

 

 

 

70

AYFER

ŞENGÜL

HEMŞİRE

KBB-ÜROLOJİ

14.04.2015  SALI

71

HAMİDE

ÖNALDI

LABORANT

LABORANT

72

ŞÜKRÜ

KARAHAN

LABORANT

LABORANT

73

İNCİ 

YILMAZ

LABORANT

LABORANT

74

HALİME

ZÜMRÜT

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

LABORATUAR TEKNİSYENİ

75

AYNUR

SAZAK

HEMŞİRE

POLİKLİNİK SORUMLUSU

76

SULTAN

BARAN

HEMŞİRE

ORTOPEDİ-GÖZ

77

VİLDAN

KOSANOĞLU

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

PATOLOJİ LABORATUARI

78

GÜLSEN

ŞAHİN

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

79

DİLARA

KÖKSU

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

80

İPEK

YOLDAŞ

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

81

GÜLDANE

SARITARLA

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ) (DSS)

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ)

82

GÜLLÜ

ALAKARA

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ) DSS

SAĞLIK MEMURU (ANESTEZİ TEKNİSYENİ) DSS

83

EMİNE TUĞÇE

TOPÇU

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (LABORATUAR TEKNİSYENİ)

84

NİLGÜN

KAYA

SAĞLIK MEMURU (ODYOMETRİ TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (ODYOMETRİ TEKNİSYENİ)

85

NİLÜFER

KORKMAZ

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

86

ERKAN

SAVCI

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

87

HAKAN

GÖRGÖZ

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN TEKNİSYENİ)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

88

GÖKSEL

ÖZDOĞAN

SAĞLIK MEMURU (RÖNTGEN)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

89

BURCU

KORKMAZ

SAĞLIK TEKNİKERİ (ANESTEZİ TEKNİKERİ)

SAĞLIK TEKNİKERİ (ANESTEZİ TEKNİKERİ)

90

ŞULE

GERÇEKER

SAĞLIK TEKNİKERİ (ODYOMETRİ) (DSS)

SAĞLIK TEKNİKERİ (ODYOMETRİ)

91

ÜLKER

ARLI

SAĞLIK TEKNİKERİ (RÖNTGEN)

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

92

GÜNSELİ

COŞKUN

BİYOLOG

TIBBİ SARF

93

YILDIZ

TARAYICI

HEMŞİRE

TOPLUM RUH SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

94

AYŞE

ÜNSAL

HEMŞİRE

YENİDOĞAN

95

ALİME

BULUT

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

96

ASUMAN

TÜRKARSLAN

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

97

ESRA

KOÇÖZ

EBE (HEMŞİRELİK YETKİSİ VAR)

YOĞUN BAKIM

98

FATMA

GÖÇER

HEMŞİRE

YOĞUN BAKIM

99

AYŞE

ER

SOSYAL ÇALIŞMACI

ÇOCUK ERGEN PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

100

FİLİZ

DAŞKAFA

SOSYAL ÇALIŞMACI

ÇOCUK İZLEM MERKEZİ

 

 

15.04.2015 ÇARŞAMBA

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

PINAR

ACUN

UZMAN DOKTOR

ACİL TIP UZMANI

15.04.2015 ÇARŞAMBA

2

FİLİZ BANU

ETHEMOĞLU

UZMAN DOKTOR

ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI

3

AHMET

KARSLIOĞLU

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

4

BESTE

 YÜZBAŞI

UZMAN DOKTOR

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST.UZMANI

5

FADİME EBRU

GÜLER

DİŞ TABİBİ

DİŞ TABİBİ