Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bakanlığı

2015 YILI ZORUNLU HİZMET İÇİ EĞİTİM KATILIM LİSTESİ (İDARİ PERSONEL)

 

06 NİSAN 2015 PAZARTESİ

 

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

FERHAT

GÜNGÖR

İd.Ml.Hizm.Müd.

İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜD.

06.04.2015 PAZARTESİ

2

LİLİFER

BAĞCI

VHKİ

 ADLİ ARŞİV BİRİMİ

3

ESENGÜL

AKBULUT

VHKİ

ACİL

4

ERDOĞAN

DOĞRUYOL

MEMUR 4/C

AMELİYATHANE

5

DİLEK 

ŞAHİN

HİZMETLİ

AYNİYAT

6

CEMALETTİN

KOZAN

ŞEF

BATIKENT SEMT POLİKLİNİĞİ

7

EKREM MUHAMMED

ÖZSOY

VHKİ

BATIKENT SEMT POLİKLİNİĞİ

8

ARZU

COŞAR

VHKİ

BİLGİLENDİRME VE TAKİP BİRİMİ

9

ÜMİT

POLAT

TEKNİSYEN (ELEKTRİK)

DOĞRUDAN TEMİN

10

FİKRİYE SENEM

MAVİ

VHKİ

EĞİTİM BİRİMİ

11

ŞERİFE NİHAL

VARIMLI

MEMUR

FOTOKOPİ ODASI

12

ÖZGÜR

AYDIN

VHKİ

GELEN-GİDEN EVRAK BİRİMİ

13

MUSTAFA

KOKUNDU

MEMUR 4/C

GELEN-GİDEN EVRAK BİRİMİ

14

AYTEN

AKGÜL

TEKNİSYEN

HASTA İLETİŞİM BİRİMİ

15

ARZU

ADIGÜZEL

VHKİ

İSTATİSTİK BİRİMİ

16

MUSTAFA ERDEM

MENGÜ

TEKNİKER (İNŞAAT)

İş Sağlığı ve Güvenliği            

17

SEBAHAT

YÜZÜGÜLDÜ ERMAN

VHKİ

KALİTE BİRİMİ

18

MUSTAFA

CANDAN

VHKİ

MUTEMETLİK

19

ARİF 

GÜLOĞLU

VHKİ

NÖBETÇİ MEMURLUK

20

AYŞEGÜL

GÜNEY

VHKİ

ÖZLÜK İŞLERİ

21

ARZU

ÜNEN

VHKİ

ÖZLÜK İŞLERİ SORUMLUSU

22

SULTAN

ÜNALMIŞ

HİZMETLİ

RAPOR BİRİMİ

23

ENGİN

ŞAFAK

VHKİ

SANTRAL BİRİMİ

24

EKREM

AYKURT

HİZMETLİ

SANTRAL BİRİMİ

25

OĞUZ

KILINÇÇEKER

SİVİL SAVUNMA UZMANI

SİVİL SAVUNMA BİRİMİ

26

NÜLÜFER ZARİF

DOĞAN

4B DESTEK PERSONELİ

STERİLİZASYON BİRİMİ

27

İBRAHİM

BOZKURT

HİZMETLİ

ŞOFÖR

28

NECMİ

TADİK

TEKNİSYEN

TEKNİK SERVİS

29

ERDOĞAN

ARSLAN

TEKNİSYEN

TEKNİK SERVİS

30

ABBAS

ALTAY

ARAŞTIRMACI

TOPLUM RUH SAĞLIĞI Pol.

31

AHMET

KÖPÜKLÜ

VHKİ

VHKİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07 NİSAN 2015 SALI

 

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

SALİH

AKYÜZ

İd.Ml.Hizm.Müd. Yrd.

İDARİ VE MALİ HİZM. MÜD. Yrd.

07.04.2015 SALI

2

EREN

ÖZMARANGOZ

MEMUR

ACİL

3

MUTLU

ŞAHİN

HİZMETLİ

AMELİYATHANE

4

ORHAN

KILINÇ

VHKİ

ARŞİV BİRİMİ

5

MEHMET

ŞİMŞEK

HİZMETLİ

ASANSÖR

6

MURAT

AKIN

MEMUR 4/C

AYNİYAT

7

BAYRAM

COŞKUN

TEKNİSYEN

BATIKENT SEMT POLİKLİNİĞİ

8

SEZGİN

CAN

VHKİ

BİLGİLENDİRME VE TAKİP BİRİMİ VE SAĞLIK TURİZM BİRİM

9

SEYHAN

ŞİMŞEK ÜK

VHKİ

ÇALIŞAN HAKLARI BİRİMİ

10

MÜNEVVER

UZUNHÜSEYİNOĞLU

TEKNİKER

DOĞRUDAN TEMİN

11

FATMA

TUNCER

VHKİ

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

12

İSMAİL GÖKHAN

MUM

VHKİ

GELEN-GİDEN EVRAK BİRİMİ

13

DERYA SİBEL

GÜRKAN

VHKİ

GELEN-GİDEN EVRAK BİRİMİ

14

FATİH

KANGI

VHKİ

GİDER TAHAKKUK

15

AYSEL

DİNÇER

4B DESTEK PERSONELİ

GÖZ ÖLÇÜM

16

ŞEFİKA DİLEK

SÖBÜTAY

4B BÜRO PERSONELİ

HASTA İLETİŞİM BİRİMİ

17

PINAR

AKKAYA

VHKİ

İSTATİSTİK BİRİMİ

18

SULTAN

SEZER

HİZMETLİ

MHRS SİSTEMİ

19

ASİYE

KARA

VHKİ

MUTEMETLİK

20

RAMAZAN

TAN

MÜHENDİS (İNŞAAT)

MÜHENDİS (İNŞAAT)

21

HANDAN

BULUT

VHKİ

ODYOMETRİ

22

OSMAN MURAT

TORGAY

TEKNİSYEN

OTELCİLİK MD. GÖREVLİ

23

SUNA

KAT

VHKİ

ÖZLÜK İŞLERİ

24

HEDİYE

ATALIÇ

VHKİ

RAPOR BİRİMİ SORUMLUSU

25

FATMA

TEPE

HİZMETLİ

SANTRAL BİRİMİ

26

FATMA

SUNA

VHKİ

SANTRAL BİRİMİ

27

CEREN

YILMAZ

HİZMETLİ

SİVİL SAVUNMA BİRİMİ

28

MUTLU

GÜLŞEN

HİZMETLİ

STERİLİZASYON BİRİMİ

29

OĞUZ

DEMİRCİ

VHKİ

ŞOFÖR

30

ORHAN SEZAİ

MERMER

TEKNİSYEN

TEKNİK SERVİS

31

İBRAHİM

ÖZCAN

TEKNİSYEN (MOTOR)

TEKNİK SERVİS

32

HABİB

TURAN

UZMAN (TEKNİKER) 

TOPLUM RUH SAĞLIĞI Pol.

33

AHMET

GÜL

VEZNEDAR

VEZNE

 

 

 

 

 

 

 

08 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA

 

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

RABİA

ESKİER

İd.Ml.Hizm.Müd. Yrd.

İDARİ VE MALİ  HİZM. MÜD. Yrd.

08.04.2015 ÇARŞAMBA

2

MECİT

CAN

HİZMETLİ

ACİL

3

AYHAN

ÇELİK

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

ACİL

4

İBRAHİM

TURAN

HİZMETLİ

AMELİYATHANE

5

SELAHATTİN

GÜREL

TEKNİSYEN (MOTOR)

ARŞİV BİRİMİ SORUMLUSU

6

ZEKİ AYDIN

ÇALIM

AYNİYAT SAYMANI

AYNİYAT SAYMANI

7

HIDIR

BAŞARAN

MEMUR

BATIKENT SEMT POLİKLİNİĞİ

8

ATALAY

GÜNEŞ

İMAM-HATİP

CENAZE İŞLERİ-MORG

9

NADİME

TAŞDEMİR

MEMUR

ÇALIŞAN HAKLARI BİRİMİ

10

İBRAHİM

OKÇU

HİZMETLİ

ECZANE

11

HİCRAN

ÇİFTÇİ

VHKİ

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

12

ENVER

BALCI

HİZMETLİ

GELEN-GİDEN EVRAK BİRİMİ

13

GÖNÜL

ÇEVİK

HİZMETLİ

GÖZ ÖLÇÜM

14

TUNCAY

ERKEÇ

VHKİ

LABORATUAR MALZEME DEPOSU

15

SEDA EZEL

ŞAHİN

VHKİ

MHRS SİSTEMİ

16

ALİ

ÖZGÜVEN

VHKİ

NÖBETÇİ MEMURLUK

17

ERTEN

YILDIRIM

HİZMETLİ

ORTOPEDİ GÖZ SERVİSİ

18

SEMRA

GÖKSAL

ŞEF

ÖZLÜK İŞLERİ

19

HACI RAHİM

ARIOĞLU

HİZMETLİ

RAPOR BİRİMİ

20

NURAN

COŞKUN

VHKİ

SANTRAL BİRİMİ

21

SEMA

BALTACI

VHKİ

SATINALMA

22

UĞUR

CEYLAN

MEMUR 4/C

STERİLİZASYON BİRİMİ

23

ZAFER

DEMİREL

ŞOFÖR

ŞOFÖR

24

İBRAHİM

EKER

TEKNİKER

TEKNİK SERVİS

25

BÜLENT

TOPOĞLU

MÜHENDİS (MAKİNE)

TEKNİK SERVİS

26

NACİ

KAPLAN

MEMUR

TERZİHANE

27

MEHMET

ÖZGAN 

MEMUR

TOPLUM RUH SAĞLIĞI Pol.

28

ABDULLAH

DEMİRKIRAN

VHKİ

VEZNE

29

YÜKSELEN

YAĞMUR

ŞEF

WEB SİTESİ

30

SELİN

KOCA

VHKİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09 NİSAN 2015 PERŞEMBE

 

 

ADI

SOYADI

ÜNVANI

BİRİMİ

EĞİTİM TARİHİ

1

NEZAKET

TOSUN

İd.Ml.Hizm.Müd. Yrd.

İDARİ VE MALİ  HİZM. MÜD. Yrd.

09.04.2015 PERŞEMBE

2

ERSEN

SARI

TEKNİSYEN (BİLGİSAYAR)

ACİL

3

YÜKSEL 

TAŞCI

HİZMETLİ

ALÇI ODASI

4

HÜSEYİN

YORULMAZ

VHKİ

ARŞİV BİRİMİ

5

ATİLLA

SEZER

VHKİ

AYNİYAT BİRİMİ

6

MUZAFFER

KARAKÖSE

VHKİ

BATIKENT SEMT POLİKLİNİĞİ

7

BİLAL

BOZ

HİZMETLİ

ÇAMAŞIRHANE

8

MURAT

DOĞAN

İŞÇİ

GİDER TAHAKKUK

9

OSMAN

TEKBAŞ

VHKİ

ECZANE

10

MESUT

DALASLAN

VHKİ

FATURALAMA BİRİMİ

11

TUBA

KARAKAPLAN

VHKİ

GELEN-GİDEN EVRAK BİRİMİ

12

ÖZLEM

TURAN

HİZMETLİ

GÖZ ÖLÇÜM

13

AHMET

DAŞDEMİR

HİZMETLİ

İD.ML.HİZM.MD.SEKRETERYA

14

NURULLAH

KODAL

VHKİ

NÖBETÇİ MEMURLUK

15

ÖZLEM

ÖZCAN

VHKİ

ÖZLÜK İŞLERİ

16

GÜLER

YALÇINKAYA

HİZMETLİ

ÖZLÜK İŞLERİ

17

AHMED SELÇUK

SEYHAN

MEMUR 4/C

RAPOR BİRİMİ

18

RAMAZAN

YILMAZ

VHKİ

SANTRAL BİRİMİ

19

MUSTAFA 

ÖZBEK

TEKNİSYEN (METAL-İŞ)

SATINALMA SORUMLUSU

20

DENİZ

GÜNGÖR

HİZMETLİ

STERİLİZASYON BİRİMİ

21

ABDULKADİR

ERGÜN

ŞOFÖR

ŞOFÖR

22

BAHADIR

İNAL

VHKİ

TEKNİK SERVİS

23

BÜLENT

GÜNEY

TEKNİSYEN

TEKNİK SERVİS

24

HASAN

ZİYAFET

TEKNİSYEN

TEKNİK SERVİS

25

NADİR

KÜRT

TEKNİSYEN (ELEKTRİK)

TEKNİSYEN (ELEKTRİK)

26

SALİH

BARAN

HİZMETLİ

TIBBİ SARF

27

AYHAN

ARIK 

TEKNİSYEN

TOPLUM RUH SAĞLIĞI Pol.

28

ALİ İHSAN

YILMAZ

TEKNİSYEN

YEMEKHANE-İAŞE

29

ŞERİFE

AKSOY

HİZMETLİ

HİZMETLİ

30

PEMPE

ATILKAN

HİZMETLİ

HİZMETLİ

31

YELİZ

AKPOLAT

HİZMETLİ

HİZMETLİ

32

BUKET

BAYAR

VHKİ

VHKİ

33

CEMALETTİN

ÖZTÜRK

VHKİ

VHKİ

34

HÜSEYİN

AKYÜREK

VHKİ

MUTEMETLİK