Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bakanlığı

 

BÖLÜM

1. SORUMLU

2. SORUMLU

Yönetim Hizmetleri

Hem. Gülay ÇETİNKAYA

 Hem. Özlem ÖZER

Kalite Göstergeleri

Hem. Özlem ÖZER

Hem. Gülay ÇETİNKAYA

Anket

Hem. Gülay ÇETİNKAYA

Tıb. Teknolog Meryem KOP

Hasta Bakım Hizmetleri

Sağ. Bak. Hiz.Müd

Ayşegül TARLA

Sağ. Bak. Hiz.Müd.Yrd.

Şengül MERCAN

Enfeksiyon Kontrolü ve Önlenmesi

Uzm.Dr. Semiha SOLAK GRASSİE

Enf. Hem.Sümeyra ÇETİN GEVREK

Enf. Hem. Melike ÖZENÇ

Tesis Yönetimi

İdari ve Mali Hiz.Müd.Yrd. Nezaket TOSUN

Başteknisyen İbrahim EKER

Acil Durum ve Afet Yönetimi

İş.Güvenliği Uzmanı Serpil MERCAN

Sivil Savunma Uzmanı

Oğuz KILINÇEKER

Bilgi Yönetimi

Başhekim Yardımcısı

Dr. Hamiyet YAZICI

Müh. Bülent TOPOĞLU

Tıbbi Sarf

Ecz . Kadriye ATİLLA

Ecz . Sahra ŞEKER

Stok Yönetimi

İdari ve Mali Hiz.Müd. Ferhat GÜNGÖR

İdari ve Mali Hiz.Müd. Yard.

Nezaket TOSUN

Atık Yönetimi

Hasta Hizmetleri Ve Otelcilik Hiz.Müd Serap GÖKTEPE

Koordinatör  Osman SOYGAR

Poliklinik Hizmetleri

Başhekim Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr.Atilla ÇİFCİ

Hem. Derya YEŞİL

Acil Sağlık Hizmetleri

Doç.Dr.Havva ŞAHİN KAVAKLI

Sağ. Mem. Latif BULUT

Biyokimya Laboratuvar Hizmetleri

Uzm. Dr. Yeşim SARIOĞLU

Lab. Tek. Meryem KARACA

Mikrobiyoloji Laboratuvar Hiz.

Uzm. Dr. Kamer KOLDAŞ

Lab.Tek. Özen GÜRLEK

Patoloji Laboratuvar Hizmetleri

Uzm.Dr. Özlem BOZKURT

Lab.Tek. Candan AKIN

Görüntüleme Hizmetleri

Uzm.Dr.Esma TAMAÇ

Rönt. Tek. Ülker ARLI

Endoskopi Hizmetleri

Uzm.Dr. Şirin AYTAÇ

Hem. Serap ULUSOY

Klinikler

Başhekim Yardımcısı

 Uzm.Dr.Seher MUSAONBAŞIOĞLU

Sağ. Bak. Hiz.Müd.

Ayşegül TARLA

Ameliyathane Hizmetleri

Uzm.Dr. Gülsüm KAVALCI

Hem. Esra GÜNDÜZ ÇAMURCUOĞLU

Yoğun Bakım Hizmetleri

Uzm.Dr. Zühal GÜLLÜ

Hem. Cevriye KÜPELİ

Yenidoğan Yoğ. Bakım Hiz.

Doç.Dr. Nilgün ALTUNTAŞ

Hem. Berrin KOZAN

Eczane Hizmetleri

Ecz. Filiz GÖBEL

Ecz. Zehra NAZLIOĞLU

Sterilizasyon Hizmetleri

Uzm.Dr. Semiha SOLAK

Hem. Mehtap BAŞARIR

Transfüzyon Tıbbi Hizmetleri

Uzm. Dr.Tülay GÜMÜŞ

Lab.Tek. Hürol KIZILKUŞ

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Dt. Mehtap GÜNDOĞDU

Diş.Tek. Gülay COŞGUN

Doğum Hizmetleri

Op.Dr. Ömer ANT

Ebe.Selime ONKUN

Psikiyatri Hizmetleri

Uzm. Dr. Fatma KUŞÇU

Psikolog Hülya ÖZDEMİR

Hasta Dosyası ve Arşiv Hizmetleri

İdari ve Mali Hiz.Müd. Yrd

 Nezaket TOSUN

Tek. Hasan ALBAYRAK

Mutfak Hizmetleri

Hast.Hiz.ve Sağ.Otel.Müd.

Serap GÖKTEPE

Dyt. Hamide GÜRLER

Çamaşırhane Hizmetleri

Hast.Hiz.ve Sağ.Otel.Müd.

Serap GÖKTEPE

Koordinatör  Osman SOYGAR

Morg Hizmetleri

Hasta Hizmetleri Ve Otelcilik Hiz.Müd. Serap GÖKTEPE

İmam Atalay GÜNEŞ

Hasta İletişim Birimi

Başhekim Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr Atilla ÇİFCİ

Sos. Çal. Selami CANTENUR

Fizik Tedavi Hizmetleri

Prof.Dr. Gülümser AYDIN

Fizyoterapist İbrahim Halil KANNECİ

Çalışan Hakları Birimi

Başhekim Yardımcısı

Uzm.Dr.Seher MUSAONBAŞIOĞLU

Sos. Çalışmacı Demet KULKUL

Çocuk İzlem Merkezi

Başhekim Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr Atilla ÇİFCİ

Hem. İlnur GÜLŞEN

Çocuk Ergen Psikiyatri

Uzm.Dr.Çilem BİLGİNER

Hem. Behiye KARAHAN