Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bakanlığı

BİRİM  
TARİH MESAİ DIŞI
01.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
02.03.2018 AYŞE ARDUÇ
03.03.2018  
04.03.2018  
05.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
06.03.2018 AYŞE ARDUÇ
07.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
08.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
09.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
10.03.2018  
11.03.2018  
12.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
13.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
14.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
15.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
16.03.2018 AYŞE ARDUÇ
17.03.2018  
18.03.2018  
19.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
20.03.2018 AYŞE ARDUÇ
21.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
22.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
23.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
24.03.2018  
25.03.2018  
26.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
27.03.2018 AYŞE ARDUÇ
28.03.2018 ŞAHİN DOĞANAY
29.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
30.03.2018 ŞAHİN/AYŞE
31.03.2018  
İZİNLİ HEKİM ADISOYADI İZİN ARALIĞI:
GEÇİCİ GÖREVLİ HEKİM:
SORUMLU DOKTOR